Компанія Marten розпочала займатися виробництвом твердопаливного обладнання з 2014 року. В результаті бренду вдалося випустити у продаж більше 20 тис. одиниць котлів, а в арсеналі є близько 50 різних моделей на будь-який бюджет.
Завод компанії знаходиться у м. Первомайський (Харківська область) – це підприємство повного циклу, а тому всі деталі для котлів виготовляються на заводі в Україні. Завдяки сучасному оснащенню заводу (обладнання із США, Австрії та Японії), вдалося організувати високопродуктивний процес створення та випуску котлів у продаж.
Вибираючи надійний та сучасний котел Мартен, необхідно приділити увагу особливостям його конструкції:
Основний напрямок української компанії – продаж лінійки недорогих котлів, які будуть доступні широкому загалу.
Для максимальної тепловіддачі у різних приміщеннях відмінним варіантом вважається твердопаливний котел Мартен на дровах. У цьому випадку діє правило: що менше показники вологості твердого палива, то вище тепловіддача. В результаті набагато менше сажі накопичується в паливній камері, в димарі.
Представлене обладнання може працювати на таких видах палива:
При цьому проста конструкція забезпечує оперативний монтаж, який не займе багато часу та сил.
Представлена лінійка вважається бюджетною та складається з трьох основних моделей з показниками потужності 12 кВт, 15 кВт та 18 кВт. Такі котли розраховані на експлуатацію у приміщеннях із максимальною площею до 180 м2.
Серед переваг виділяють такі аргументи:
В середньому тривалість роботи на одному завантаженні варіюється в межах 6-8 годин, залежно від палива, що використовується.
Особливою популярністю користується котел Мартен з варильною поверхнею, який є конструкцією 2 в 1. В результаті можна заощадити в опалювальний період і одночасно прогріти приміщення, приготувавши їжу.
Для роботи такого обладнання можна використовувати не тільки поліни та відходи деревообробної промисловості, а й:
При цьому український виробник пропонує різні моделі котлів 2 до 1 компактних габаритів. Тому їх можна встановити у кухонному приміщенні.
Котли цієї серії - чудове рішення для дачі, для заміських будинків. Завдяки продуманій конструкції використання тепла для розігріву конфорки жодним чином не зменшує початкові показники ККД, що становлять 76%.
Серія представлена відразу двома різними моделями:
Завдяки наявності варильної поверхні, котел відрізняється витягнутою формою з місткою (глибокою) топкою.
Агрегати тривалого горіння вважаються універсальними та активно експлуатуються у різних сферах діяльності: для обігріву житлових приміщень, господарських, різних підприємств, де є система водяного опалення.
При цьому такі котли невибагливі до вибору твердого палива:
Представлене обладнання відрізняється ручною подачею твердого палива, тому відноситься до категорії бюджетних пристроїв.
У цій серії запропоновано 6 моделей різної потужності – від 12 до 30 кВт, серед яких відзначають одну модернізовану модель Praktik MP-15M 2021 випуску (модернізація полягає у зручності обслуговування).
Конструктивні переваги:
Показники ККД складають 85%, а щоб досягти найбільшої продуктивності котла, необхідно використовувати антрацит.
Для різних адміністративних, житлових будівель, різноманітних комплексів використовують котли (верхнього) тривалого горіння з ручним завантаженням твердого палива.
Серед важливих переваг зазначають:
У разі перегріву при відсутності теплоносія в робочій магістралі відбувається автоматичне відключення пристрою з метою безпеки.
Важливою відмінністю цієї серії є верхнє підключення димоходу. У серії представлено 8 моделей із показниками потужності від 12 до 80 кВт.
Надійність всіх агрегатів підтверджується такими перевагами:
Для оперативного та зручного просушування палива було передбачено сучасну систему форсунок подачі вторинних повітряних мас.
Пелетні котли можна використовувати для опалення великих приміщень площею до 800 м2. Усі моделі від українського бренду Мартен функціонують на пелетах, виконаних з:
Подача таких сипких гранул здійснюється до моноблочного пальника з електронним керуванням із бункера за рахунок шнека. Тому тип подачі палива називається шнековим. За надійність та швидкість займання пелет у конструкції агрегатів відповідає керамічна запальничка від японської компанії.
У серії запропоновано одразу 6 моделей з потужністю від 15 до 80 кВт. Оптимальний обсяг бункера гарантує безперебійну роботу всього обладнання протягом кількох діб.
Головні переваги:
Завдяки верхньому підключенню димоходу вдалося помітно заощадити вільне місце під час встановлення котла.
Промислове твердопаливне обладнання від українського бренду є інноваційною розробкою у сфері безпечного та екологічно чистого способу вироблення енергії. Такі котли добре працюють на різних видах твердого палива:
При цьому високі показники ККД досягаються за рахунок використання чавунних колосників товстостінних з системою водоохолодження. Додаткова перевага полягає у тривалій роботі на одному циклі завантаження: від 12 до 48 годин (все залежить від вибраного типу палива).
Модельний ряд представлений відразу 11 котлами з різними показниками потужності, що варіюються від 100 до 1000 кВт. Це сучасні жаротрубні котли промислового типу, що відрізняються такими особливостями:
Водонаповнені колосники додатково виконують функцію джерела теплообміну.
Для опалення сільськогосподарських об'єктів, цехів, промислових підприємств призначені промислові котли від бренду Мартен, що працюють на пелетах.
Конструктивно всі моделі складаються із двох основних частин:
Подача палива до місця горіння відбувається автоматично за спеціальним шлангом – шнековим типом подачі.
Це високопродуктивна лінійка, в якій запропоновано 11 моделей із показниками потужності від 100 до 1000 кВт. В результаті вдасться встановити агрегат у приміщеннях площею до 10 000 м2.
Переваг модельного ряду:
При цьому відзначають суттєву економію при використанні різних пелет – деревних, з лушпиння соняшника. При повному бункері агрегат може працювати до 4-5 днів без участі оператора.